DOSTĘPNE STEROWANIA ŻALUZJI PIONOWYCH


Standard
W żaluzjach pionowych w wersji STANDARD, obrót lameli dokonywany jest za pomocą łańcuszka, zsuwanie odbywa się za pomocą sznurka.

  • Sterowanie w wersji standard

Skośne
Często np w pomieszczeniach poddasza istnieje konieczność wykoniania żaluzji w kształcie trapezu, ze skośnym montażem szyny. Żaluzje skośne oferowane przez naszą firmę posiadają profesjonalne rozwiązania mechaniczne zapewniające niezawodną pracę.

  • Żaluzje pionowe przeznaczone do powierzchni skośnych

Korbowe
Żaluzje pionowe z napędem korbowym są doskonałą alternatywą dla systemu sznurkowego. Za pomocą korby dokonujemy zarówno obrotu lameli jak również zsuwamy i rozsuwamy lamele. Jest to bardzo wygodne i uniwersalne rozwiązanie.

  • Żaluzje pionowe z napędem korbowym

Elektryczne 24V DC
Silnik kompaktowy do żaluzji pionowych jest prawdziwą rewolucją wśród napędów verticalowych. Posiada funkcję obrotu i zsuwania lameli. Możliwość adaptacji tego silnika do najpopularniejszej na rynku szyny verticalnej 25x44mm oraz brak konieczności używania specjalnych wózków, czynią z niego najbardziej uniwersalny napęd oferowany na polskim rynku. Silnik posiada inteligentne funkcje, które ułatwiają użytkownikowi jego codzienną obsługę. Posiada m.in. funkcję automatycznego zamknięcia lemeli, która uaktywnia się po całkowitym rozsunięciu verticala. Jest to szczególnie przydatna cecha, zwłaszcza przy szerokich verticalach. Silnik posiada również funkcję zabezpieczającą przed zsuwaniem lameli w pozycji zamkniętej, co bardzo często było przyczyną uszkodzenia verticala. Do silnika możemy zastosować dowolne sterowanie 24V DC. Sugerujemy używanie sterowań firmy SOMFY.

  • Silnik kompaktowy do żaluzji pionowych

Elektryczne 6V DC
System sterowania TV130 firmy Techniku posiada jedynie funkcję obrotu lameli. Zsuwanie pasów odbywa się za pomocą sznurka tak jak w wersji standard. Prezentowany napęd charakteryzuje się prostotą zarówno na etapie produkcji jak i w eksploatacji, oraz niską ceną. System TV130 dostępny jest w wersji z zasilaczem bateryjnym lub sieciowym.

  • Żaluzje pionowe - system sterowania TV 130